Франшиза з Логоc-Захід

Франшиза з Логоc-Захід

СУПРОВІДНА ДО ПРОЄКТУ

Наша фірма вже п’ять років працює на українському ринку в сфері виробництва та продажу нового класу тепло- та шумоізоляційних матеріалів, а саме ековати.

Ековата – матеріал, який складається з целюлози та антисептичних та антипіренних добавок природного походження (борної кислоти та бури) у відсотковому співвідношенні 81/12/7. Такий склад робить матеріал неперевершеним як в екологічному плані, так і гіпоалергенним та надає низьку теплопровідність при одночасних високих звукоізоляційних властивостях. Тепер ми пропонуємо юридичним та фізичним особам долучитися до нашого успішного та стабільно працючого проєкту на умовах франшизи.

Франчайзинг — це форма співпраці між юридично та фінансово незалежними сторонами (компаніями та/або фізичними особами), в рамках якої одна сторона (франчайзер), що володіє успішним бізнесом, відомою торговою маркою, ноу-хау, комерційними таємницями, репутацією та іншими нематеріальними активами, дозволяє іншій стороні (франчайзі) користуватися цією системою на певних умовах.

Що ми пропонуємо партнерам:

1. ЗАПУСК ВИРОБНИЦТВА ЗА 1-2 МІСЯЦІ ТА НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ

2. ПОВНЕ ПОВЕРНЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ В ПЕРІОД ВІД РІКУ РОБОТИ

3. МИ ПРОПОНУЄМО СВОЇМ ПАРТНЕРАМ ПІДТРИМКУ НА ВСІХ ЕТАПАХ ВІДКРИТТЯ ПРОЄКТУ

4. МАРКЕТИНГОВИЙ СУПРОВІД НА ВСІХ ЕТАПАХ ПРОЄКТУ

5. ПРАВО КОРИСТУВАННЯ НАШОЮ ТОРГОВОЮ МАРКОЮ

6. НАДАЄМО ПАРТНЕРАМ ПОВНИЙ ПАКЕТ ДОЗВІЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ ТА ТЕХНІЧНІ УМОВИ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОДУКЦІЇ

7. НАДАЄМО ДОПОМОГУ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ СИРОВИНОЮ ТА РОЗХІДНИХ МАТЕРІАЛАХ