Бажання заощадити гроші при оплаті за тепло в наш час не викликає подиву ні в кого. Коливання цін на енергоспоживання у вищу сторону повною мірою сприяє таким настроям і підходам. Заповзятливі особи і просто люди не бажають платити через міру шукають вигідні пропозиції і цікавляться наявністю відповідних методів щодо збереження тепла в житлових приміщеннях, а також на підприємствах, дачних будинках і так далі. У таких пошуках на допомогу приходять фірми з досвідом роботи на ринку енергоощадних технологій.

 

Для більш детального викладу новинок і перевірених стандартів в системі попиту на утеплювачі слід орієнтуватися в таких нюансах:

1) Для яких приміщень буде використовуватися утеплювач,

2) На що потрібно звернути увагу при виборі утеплювального елемента,

3) До кого звернутися за допомогою і консультацією,

4) У який період бажано починати роботи з тим чи іншим видом утеплювача.

 

Відомо, що найбільш суттєва втрата тепла в будинку припадає на горище, вікна та двері. Для ліквідації цих утрат, в першу чергу треба вибрати правильний матеріал утеплювача, який підійде під всі ці проблемні зони. Універсальним матеріалом можуть бути різні. Таким матеріалом може бути пінопласт, мінералізовані ватяні вироби, а також синтетична і базальтова основа, наявність якої є практично у всіх утеплювачах. При такій широті вибору покупець повинен розуміти наявність або відсутність якостей, які важливі в використання утеплювальних систем. Цими якостями є: екологічність матеріалів, їх безпеку, простота використання, відчутний ефект в збереженні тепла, пожежна стійкість, опір вологопоглинання, антиалергенність.

Синтетичне поєднання в утеплювачах дає можливість посилення міцності товару і продовжує час експлуатації утеплювача в цілому. В основному на нинішній момент для виготовлення утеплювачів використовують метод екструзії, а також повсюдно застосовують пористу структуру в більшості енергоощадних компонентів. Фактично екструзія як спосіб виготовлення потрібних матеріалів і товарів не закріплений тільки за отриманням утеплювачів, але саме тут такий метод повністю себе виправдовує і задовольняє розробників і замовників.

Компанія Логос-Захід на ринку енергоощадних технологій зарекомендувала себе найкращим чином, адже вміло і коректно поєднує високу якість утеплювача, як перевірених, так і нових розробок, і доступну ціну на весь асортимент.